Z ostatnich doniesień, dane z 16 kwietnia bieżącego roku, dowiadujemy się, że  agencja zdjęć stockowych Depositphotos poszerzyła swoją kolekcje fotografii stockowych i obrazów wektorowych do ponad 7 milionów! Ogólnie Depositphotos to najszybciej rozwijająca się agencja zdjęć stockowych. O szybkości rozwoju firmy świadczy przede wszystkim fakt, że biblioteka obrazów wzrosła w ostatnich dwunastu miesiącach o 200 procent. Oprócz tego, że baza zdjęć jest niezwykle rozbudowana, Depositphotos słynie również z jakości plików, ich twórcami są między innymi: Ron Chapple, Monkey Business Images, Yuri ArcursAndres Rodriguez, oraz Wavebreak Media.

Ostatnia wypowiedź Igora Kaliuzhnyia, Dyrektora operacyjnego Depositphotos:

„W czasie gdy nasza baza została wzbogacona o najdoskonalsze na świecie obrazy, ceny dla klientów zostały niezmienne. Staramy się robić co tylko w naszej mocy, aby najlepsze fotografie stockowe były dostępne dla ludzi z całego świata”

Przez to, że Depositphotos czerpie z twórczości artystów z całego świata zbiór obrazów ciągle rośnie, a po za tym obrazy są niezwykle różnorodne, dzięki czemu zarówno małe jak i średnie firmy znajdują tam coś atrakcyjnego dla siebie. Całkiem niedawno zespół Depositphots poszerzając swoją działalność otworzył własne biuro w Nowym Jorku. Dyrektorem sprzedaży i Marketingu została Elena Flanagan-Eister. Zarówno dostawcy jak i kupujący posiadają możliwość odwiedzenia biura i rozmowy z Panią Eleną. Pani Dyrektor mówi tu przede wszystkim o gotowości na wysłuchanie opinni o Depositphotos, tak żeby firma mogła być bardziej przyjazna dla kontrahentów. W związku z ciągłym rozwojem firmy i sukcesami na ryku obrazów stockowych możemy zobaczyć firmę na różnego rodzaju wydarzeniach jak: PictaDay, Photoshop World D.C.,  będzie też obecny na Visual Connections Chicago oraz na CEPIC Congress.

Depositphotos:

Główna siedziba agencji znajduje się na Florydzie, USA, a biura znajdziemy w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji i na Ukrainie. Jest to najszybciej rozwijająca się agencja zdjęć stockowych, która dysponuje ponad 7 milionami grafik wektorowych i fotografii stockowych. Do bazy zdjęć każdego dnia dodawane są setki, a nawet tysiące zdjęć i obrazów, które dzięki moderacji zawsze są najwyższej jakości.

 

73 Comments

  Leave a Comment

   

  You must be logged in to post a comment.

   
   

  Warning: Illegal string offset 'id' in /www/kamseo_www/www/webgrafik.pl/wp-content/themes/grafika/footer.php on line 4

  Warning: Illegal string offset 'id' in /www/kamseo_www/www/webgrafik.pl/wp-content/themes/grafika/footer.php on line 4

  Warning: Illegal string offset 'id' in /www/kamseo_www/www/webgrafik.pl/wp-content/themes/grafika/footer.php on line 4